İleri Photoshop Atölyemiz, kişiye özel olarak gerçekleştirilir; böylece, eğitim içeriği, sabit bir program üzerinden değil, başvuran katılımcının
(*) hedef ve gereksinimlerine göre biçimlendirilir.

Atölye programımız, Photoshop yazılımının temel tekniklerinin ötesinde, yetkin ve verimli kullanıma dair yöntem ve önerileri kapsayan bir ana çerçeveye ek olarak; örneğin, portre fotoğrafçılığında rötuş, tanıtım fotoğrafçılığı veya stüdyo fotoğrafçılığı için uygulamalar, çizim/resim/illüstrasyon alanına özgü yaklaşımlar içerir. Ayrıca, katılımcıya ait bir projenin sonuçlandırılması üzerine, özelleştirilmiş bir rotayı da izleyebilir.

-----------------------------------------

Atölye, Adobe Photoshop™ yazılımıyla 1990'ların başından bu yana görsel tasarım ve fotoğraf alanında üretim yapan ve bu yazılımın kullanımına dair 1995'den itibaren kendi tasarım atölyesi Çizge Tasarım'da, 1997-98 yıllarında DEÜ GSF Fotoğraf Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak, 2005'den başlayarak da aynı zamanda kurucusu olduğu Çizgelikedi'de eğitimci olarak çalışan Arzu F. Güngör'ün eğitmenliğinde gerçekleşmektedir.

(*)Bu atölyeye katılmak için Temel Photoshop Seminerimizi tamamlamış olmak önerilir. Atölyeye Adobe Photoshop™ yüklü kendi bilgisayarınız ile katılmanız gereklidir.

Kayıtlar için lütfen 0232.2471247 no'lu telefonumuzdan bilgi alınız.
Çizgelikedi Görsel Kültür Merkezi
- İZMİR
-----------------------------------------

Dilerseniz, bu bağlantıdaki form aracılığıyla iletişim bilgilerinizi bize ulaştırarak, güncel programlarımızdan e-bülten yoluyla haberdar olabilirsiniz.

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORSANIZ, ÖNKAYIT FORMU İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.


[ANA SAYFAYA DÖN]
Her hakkı Çizgelikedi Görsel Ortamlar Tasarım-Eğitim-Üretim'e aittir. © 2005-2018

Çizgelikedi Görsel Kültür Merkezi +90.232.2471247 - Gürsel Aksel Blv. 43/B-C Güzelyalı-Konak-İzmir

İzmir- fotoğraf kursu - fotoğraf eğitimi - fotoğraf seminerleri - fotoğraf atölyeleri - fotoğraf sanatı - danışmanlık - projeler - fotoğrafçılık